Urodzony handlowiec z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży dóbr i usług. Robię tylko to co lubię. Uwielbiam kontakty z ludźmi i wyzwania z gatunku „tego się nie da”. Chociaż cenię zasady, unikam schematów  działania, każdej sytuacji należy się indywidualne podejście.   

Sukcesy nakręcają, porażki nie wchodzą w grę. Profesjonalizm bez poczucia humoru jest nudny. Satysfakcję klienta traktuję jako nieodzowną część wynagrodzenia za swoją pracę. Ponieważ cenię współpracę z najlepszymi, biuro GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI było jedynym wyborem, tu po prostu jesteśmy skazani na sukces. 

Pracuję żeby żyć a nie odwrotnie, wolny czas spędzam zawsze z rodziną. Jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia, kocham zwierzęta i naturę. Na co dzień kieruję się regułą „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, sami też im czyńcie„. Choć staram się twardo stąpać po ziemi jestem niepoprawnym optymistą z głową pełną marzeń i pomysłów. Ulubiony cytat: „Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości” – Mark Twain.

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas